درباره ما

شرکت مهندسین مشاور پاک آب بر پایه بیش از یک دهه تجربه عملیاتی و آکادمیک در زمینه طراحی، مدیریت و نظارت اجرایی پروژه های آب و فاضلاب، نقشه برداری زمینی و محیط زیست در سال 1384 با هدف مشارکت در استقرار زیرساخت های ملی و ارائه خدمات مشترک و با انگیزه خدمت به آحاد جامعه انسانی تاسیس شد. این شرکت علیرغم مدت زمان کم فعالیت خود ضمن ارتباط مستقیم با مراکز علمی معتبر و اساتید دانشگاه و با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و توانمند در زمینه های یاد شده موفق به ایجاد پتانسیل بسیار مناسبی برای انجام پروژه های مرتبط گردیده است. پایه های توسعه پایدار در این شرکت ضمن توجه خاص به نیازهای کارفرمایان محترم بر شایسته سالاری، استفاده از توانمندی متخصصین جوان، رعایت استانداردهای ملی و بین المللی در ارائه کار و استفاده از فناوری های روز آمد بنا نهاده شده است. این شرکت امیدوار است بتواند به عنوان یک تیم مهندسی وظیفه خود را در فرایند دستیابی همنوعان خود به کیفیت بالای زندگی به نحو احسن انجام دهد.

سیاست های کاری

درعصر صنعتی، بکارگیری موثر و کارای دارایی های فیزیکی یک شرکت، مهمترین عامل موفقیت و کسب سود بود. امروزه دانش، مهارت و قابلیت کارکنان بزرگترین سرمایه ی سازمانها برای رسیدن به موفقیت است. در عصر اقتصاد مبتنی بر دانش، فعالیت های ارزش آفرین سازمان ها فقط متکی به دارایی های مشهود آنها نیست. در این دوران، توانایی سازمان ها برای توسعه و بسیج دارایی های نامشهود، عامل حیاتی در موفقیت محسوب می شود. امروزه دانش و قابلیت کارکنان، روابط با کارفرمایان و تامین کنندگان، کیفیت محصولات و خدمات، فناوری اطلاعات و فرهنگ سازمانی، دارایی هایی به مراتب ارزشمندتر از دارایی های فیزیکی اند و توانمندی سازمان ها در بکار گیری این دارایی های نامشهود قدرت اصلی ارزش آفرینی آنها را رقم می زند. ما معتقدیم برای کسب دستاوردهای مالی می بایست برای کارفرمایان خود ارزش آفرینی کنیم و این کار عملی نخواهد بود مگر اینکه در فرایندهای عملیاتی خود برتری یابیم و آنها را با خواسته های کارفرمایانمان منطبق سازیم و کسب برتری عملیاتی و ایجاد فرایندهای ارزش آفرین، امکان پذیر نیست مگر اینکه فضای کاری مناسب را برای کارکنان ایجاد، نوآوری، یادگیری، رشد را در سازمان خود نهادینه کنیم. این شرکت با تکیه بر صداقت و درستکاری، شفافیت روابط، قانع بودن به حق خود و سهیم کردن کارکنان در سود ارائه خدمات می نماید و رعایت اصول اخلاق حرفه ای را به عنوان مزیت رقابتی خود محفوظ می دارد.

سیاست های کاری

درعصر صنعتی، بکارگیری موثر و کارای دارایی های فیزیکی یک شرکت، مهمترین عامل موفقیت و کسب سود بود. امروزه دانش، مهارت و قابلیت کارکنان بزرگترین سرمایه ی سازمانها برای رسیدن به موفقیت است. در عصر اقتصاد مبتنی بر دانش، فعالیت های ارزش آفرین سازمان ها فقط متکی به دارایی های مشهود آنها نیست. در این دوران، توانایی سازمان ها برای توسعه و بسیج دارایی های نامشهود، عامل حیاتی در موفقیت محسوب می شود.
امروزه دانش و قابلیت کارکنان، روابط با کارفرمایان و تامین کنندگان، کیفیت محصولات و خدمات، فناوری اطلاعات و فرهنگ سازمانی، دارایی هایی به مراتب ارزشمندتر از دارایی های فیزیکی اند و توانمندی سازمان ها در بکار گیری این دارایی های نامشهود قدرت اصلی ارزش آفرینی آنها را رقم می زند. ما معتقدیم برای کسب دستاوردهای مالی می بایست برای کارفرمایان خود ارزش آفرینی کنیم و این کار عملی نخواهد بود مگر اینکه در فرایندهای عملیاتی خود برتری یابیم و آنها را با خواسته های کارفرمایانمان منطبق سازیم و کسب برتری عملیاتی و ایجاد فرایندهای ارزش آفرین، امکان پذیر نیست مگر اینکه فضای کاری مناسب را برای کارکنان ایجاد، نوآوری، یادگیری، رشد را در سازمان خود نهادینه کنیم. این شرکت با تکیه بر صداقت و درستکاری، شفافیت روابط، قانع بودن به حق خود و سهیم کردن کارکنان در سود ارائه خدمات می نماید و رعایت اصول اخلاق حرفه ای را به عنوان مزیت رقابتی خود محفوظ می دارد.

اهداف

۱ – حفظ و ارتقاء انگيزه و کارائي کارکنان بعنوان با ارزش ترين سرمايه شرکت از طريق: افزايش دانش، توانائي و رفاه آنان با هدف افزایش بهره وري شرکت.
۲ – ايجاد هسته های متمركز و كارآمد از نيروهاي متخصص در زمينه های اصلی فعالیت شرکت و توسعه آموزش كاربردي در اين زمينه ها به عنوان يك نياز حياتي در صنعت مشاوره کشور.
۳ – جذب، بكارگيري و تربيت نيروي انساني متخصص و كارآمد برای توسعه و پشتيباني پروژه های مختلف شرکت.
۴ – تجلی سازمان یادگیرنده و استقرار سیستم آموزش مرتبط جهت هر یک از کارکنان شرکت و بمنظور شکوفایی استعدادها و ارتقاء توانمندی های فنی و تخصصی.
۵ – توجه به تکنولوژي روز دنيا و بکارگيري ابزارهاي نوين و متناسب مطالعاتی، اجرائي و مديريتي در انجام کارها و ارائه خدمات.
۶ – حضور گسترده و به موقع در صنعت مشاوره و تلاش جهت کسب سهم بازار متناسب با قابليت ها و توانمندي هاي شرکت.
۷ – ارتباط مستمر و تعاملی با مراکز علمی- کاربردی، تحقیقاتی و دانش بنیان بمنظور تحکیم زیرساخت های علمی و عملیاتی شرکت.
۸ – ایجاد نگرش سیستمی در تمامی سطوح شرکت بمنظور افزایش کارآمدی.
۹ – توسعه کیفی پروژه های مطالعاتی و اجرایی شرکت بمنظور دستیابی به حداکثر رضایت کارفرمایان.
۱۰ – پیاده سازی و استفاده از سیستم های مدیریت یکپارچه و تضمین کیفیت بمنظور افزایش سرعت و کیفیت، کاهش هزینه ها.