فعالیت های شرکت

مهندسی فاضلاب

مهندسی فاضلاب یک رشته خاص نیست، بلکه تلفیقی از مهندسی شیمی، عمران، بیولوژیکی، فیزیک و ریاضیات است. این در درجه اول با حمل و نقل، تصفیه و مدیریت آب آلوده سر و کار دارد. این می تواند شامل طراحی سیستم های جمع آوری، شبکه های لوله کشی، سیستم های پمپاژ، فرآیندهای تصفیه فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی، سیستم های آبگیری، ماشین آلات و سیستم های ایمنی باشد.

بخش مهندسی ما برنامه ریزی، طراحی و نظارت بر ساخت و بهره برداری از فرآیندها و سازه ها برای جمع آوری، توزیع، تصفیه و دفع آب و فاضلاب را انجام می دهد. ما روی پروژه‌هایی در مقیاس‌های مختلف از طراحی کارخانه‌های بسته‌بندی کوچک گرفته تا تأسیسات بزرگ تصفیه شهری و صنعتی، ایستگاه‌های پمپاژ، مخازن، سیستم‌های توزیع و فاضلاب کار می‌کنیم. بسیاری از مهندسان جوان ما با نظارت بر عملکرد و نگهداری روزانه تصفیه خانه شروع می کنند تا با قطعات کاری که به آنها در طراحی های آینده کمک می کند آشنا شوند.

پروژه‌های گذشته ما شامل راه‌حل‌های ساده تصفیه اولیه برای ارزیابی‌های مورد نیاز برای درک شیمی فاضلاب پیچیده تا پروژه‌های عجیب و غریب مانند آلوده کردن طعم ماهی در آب دریافت‌کننده است. ما در سراسر ایران تصفیه خانه و سیستم جمع آوری فاضلاب را طراحی و ساخته ایم. برخی از مشتریان ما شامل شرکت های آب و فاضلاب، شرکت های آب منطقه ای، شهرداری ها هستند.

ما در حل مشکلات و ارائه راه حل های با کیفیت بالا و نوآورانه از طریق طراحی پایدار، کمک و راهنمایی ارائه می دهیم. ما می توانیم یک پروژه کلید در دست ارائه دهیم یا بسته به نیاز مشتری در نقش محدودی خدمت کنیم. پیشینه ما شامل طراحی تاسیسات جدید با ابعاد مختلف، و همچنین گسترش سیستم و بازسازی مقرون به صرفه سیستم های موجود است. ما می توانیم کمک عملیات و تعمیر و نگهداری و همچنین سیستم های عیب یابی را ارائه دهیم.